Vítejte

Mgr. Markéta Blažená Černoušková

Terapeut, certifikovaný lektor

  • Psychoterapie zaměřená na změnu podvědomých vzorců s pomocí všímavosti a soucitu
  • Životní mapy® pro děti i dospělé
  • Neduální terapie
  • Inspiruji se terapeutickým přístupem Dr. Gabora Maté, jehož návštěvu ČR jsem organizovala

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Mark%C3%A9ta-%C4%8C-na-schodech-o%C5%99%C3%ADz-6-992x1024.jpg.

Úzkosti, deprese, nízká sebedůvěra, závislost? Jste nespokojeni se svým životem? Máte problémy s dětmi, s partnerem? Dostali jste nálepku ADHD nebo hraniční poruchy osobnosti a nevíte, co s tím?

Klienty vedu rychle k všímavosti ke svému prožívání a k pochopení kořenů problémů. Pomocí metod všímavosti (mindfulness) a soucitu (hlavně k sobě) zpracováváme potlačené emoce a obtížné stavy přímo během sezení. Zvědomujeme si negativní přesvědčení, podvědomé vzorce a programy, všímáme si automatických reakcí. Pak můžeme pracovat na změně postojů, návyků, prožívání, chování, vnímání sebe a světa. Používám i Životní mapy, které jsou výjimečnou diagnostickou a terapeutickou metodou, a to pro děti i dospělé. Pokud se v sobě chcete vyznat a lépe si porozumět, sundat pomyslný batoh zátěží, pak se mnou můžete nastavit proces vedoucí k potřebné změně.

Proč je důležité pracovat v terapii s potlačenými emocemi na úrovni tělesného prožívání? Aneb za vším hledej potlačené emoce.

Co pro vás či vaše dítě může udělat Životní mapa?

Film Moudrost traumatu a Dr. Gabor Maté


Markéta Blažená Černoušková – ZnamyLekar.cz